58 berichten.
4 augustus 2022.
Wij zijn de afgelopen dagen bij Ronald en Ciska geweest met vrienden van ons.
We zijn hartelijk ontvangen door Ronald, het waren 3 super dagen de kamers waren ruim super schoon en de badkamer was ook perfect.
We hebben 1 avond het diner genuttigd wat Roland zelf bereid , dat was ook super lekker.
Het is echt een aanrader voor een ieder. Echt genoten, nogmaals hartelijk bedankt voor de goede service in jullie verblijf.
Groetjes van de achterhoekers.
Waaom hebben we het zo fijn in de Puurderij van Ronald en Ciska: een heerlijke fiets- wandel- en vaar omgeving. fijne ontvangst, het heerlijke ontbijt en de mogelijkheid tot het nuttigen van een diner; de kamers zijn sfeervol ingericht en bij mooi weer lekker loungen op de bank in de grote tuin met rustgevend uitzicht. Wat willen we nog meer? Wij gaan zeker boeken voor een volgende keer!!
Sehr gemütliches, sauberes B&B mit entspannten und netten Gastgebern.
Das Frühstück lässt keine Wünsche übrig und von dort aus kann man mit den Fahrrädern gute Touren machen.
GENIAL - es gibt auf Wunsch auch Abendessen.
Unbedingt ausprobieren - Ronald kocht total lecker und das Essen wird mit viel Liebe angerichtet.
Rundum gibt es nur Positives zu berichten.
Wir empfehlen das Puurderij gerne weiter und sagen vielen lieben Dank für die schönen Tage.
Carola und Knut
Als collega B&B eigenaar nu een keertje ons laten “aanwaaien” i.p.v . zelf de zorg bieden . Het waren een paar mooie dagen in een prachtige B&B , goed verzorgd ontbijt, de kamer was compleet . Zeker een aanrader , wanneer je uit was in drukke Giethoorn was het een verademing om bij de rustige B&B bij te komen . Veel dank aan gastheer Ronald en gastvrouw Ciska.
Afgelopen week hebben wij verbleven in deze prachtige B&B, welke is gelegen in een fraaie omgeving. Hier kan je tot rust komen, maar het is ook een uitstekend uitvalsbasis om met de fiets de mooie omgeving te verkennen. De kamers zijn ruim en smaakvol ingericht met goede bedden, hotel chique zoals je dat noemt. Het ontbijt is voortreffelijk en wij hebben ons heerlijk laten verwennen door de culinaire kookkunsten van onze gastheer. Kortom een verblijf bij Ronald en Ciska is een aanrader voor iedereen.
We hebben in de B&B een topweekend gehad met een groep van 10 vrienden, Verzorging is door Cisca en Ronald top geregeld. Zowel een avond met barbecueën als een andere avond met een 3 gangendiner is op hoog nivo door hen verzorgd. Dus een prachtige locatie van waaruit veel organisatiemogelijkheden zijn om met een groep vrienden op een toplocatie door te brengen. Nomaaals hartelijk dank voor de klasse verzorging.
Afgelopen dagen genoten van een compleet , goed verzorgd fietsarrangement in De Puurderij.
Prachtige B&B waar je werkelijk niets tekort komt !
Heerlijke gerechten en dessert die ter plekke door Ronald worden bereid.
Spontane gastvrije eigenaren.
Nogmaals dank Ronald en Ciska
Wij komen zeker nog eens terug in jullie B&B
Wij waren hier twee jaar geleden al en vonden het de moeite waard om nog eens terug te gaan. Nu in het gezelschap van onze vrienden, ook zij waren blij verrast.
Kortom, we zijn weer lekker verwend door Ronald en Ciska in hun prachtige B&B
Van 9 t/m 13 aug hebben we genoten van een zeer goed verzorgd fietsarrangement. Dank voor heerlijke, gevarieerde diners in een mooie ambiance. Het was de moeite meer dan waard.
Wat een heerlijke plek! Het weekend voelt als vakantie. Je voelt je direct welkom na de ontvangst door Ronald en Ciska. In de B&B alle ruimte en vrijheid, heel gastvrij zonder opdringerigheid of verplichtingen. Ruimte genoeg om Corona-proof te genieten. Genoten in de mooie tuin met weids uitzicht. Heerlijke douche, heerlijk bed, ruime kamer en de gelegenheid om te dineren. Aanrader!
Een heerlijke plek, mooie boerderij met prachtig weids uitzicht, 2x genoten van een heerlijk diner, zo fijn dat dat daar kan. Mooie kamer met heel zacht beddengoed, schoon, vogeltjes die fluiten en genoeg te zien en te ontdekken in de omgeving. Een echte aanrader!
Wij zijn net op de terugweg van 3 nachten in B&B de Puurderij. Wat een prachtig verbouwde boederij met supermooie kamers. Ook de centrale ruimte om te eten en een krantje te lezen is een groot voordeel en erg gezellig ingericht. Wij geven deze b&b een 11. Een tien voor de b&b en een extra punt voor de mogelijkheid om het diner te nuttigen en de kookkunsten van de eigenaar Ronald.
Marco & Marjan ui Noordwijk
We zijn onlangs met veel plezier 4 dagen bij de Puurderij geweest. Een mooie en rustige plek in Drenthe in een prachtig verbouwde boerderij. Ciska en Ronald zijn een echte gastvrouw en -heer en zetten een prima ontbijt en avondeten neer. Kamer is schoon en ruim. Echt een aanrader als je de Weerribben wil verkennen!
Wat een fijne plek!
Heerlijke plek, fijne kamer, gastvrije eigenaren en.... heerlijk gegeten. Een absolute aanrader!
Wat een heerlijke tussenstop voor onze fietstrip! Mooie B&B op een mooie locatie. Heerlijke kamer. Bij aankomt eerst een lekker drankje met een lekkere bittergarnituur. We hebben s’ avonds genoten van het drie gangen menu. Ronald kan zeker koken 😏. S’ochtends een lekker en goed ontbijt. Op verzoek nog een lunchpakket mee, ook van genoten.
Kortom, zeker een aanrader!!
Wat een fantastisch locatie in Nijeveen. Rust, vrijheid, maar bovenal een enorme GASTVRIJHEID. Ronald en Ciska zijn de synoniemen van gastvrijheid.
Los van de fantastische gastheer en -vrouw; wordt je verblijd met een weids uitzicht op Drenthe. Op een mooie locatie, waar alle ruimte is om tot rust te komen, te wandelen en te fietsen.
Ontbijt voelt bijna als ontbijt op bed; en de mogelijkheid om in de avond te genieten van het diner is een groot pluspunt.
Een ervaring van gastvrijheid gecombineerd met de mooie omgeving, de rust en ruimte moet je meegemaakt hebben!
Met plezier kijk ik al uit naar de volgende keer!
Wauw, wat een mooie plek is dit zeg! Prachtige omgeving, gastvrij en er wordt voor je gekookt! De kamers zijn ruim; ik zit in een rolstoel maar kon mij goedredden. Ook.de badkamer is ruim en met een douche kruk redde ik mij prima. Een aanrader dus. Nogmaals dank voor de gastvrijheid
Wat een heerlijk adres om even er helemaal uit te zijn. Prachtige b&b met mooi uitzicht en heel veel rust. Zeer gastvrij ontvangen en verwend door Ronald en Ciska. Mooie en schone kamer en heerlijk ontbijt. Voor diner hoef je de deur niet uit, want je kan er genieten van de heerlijke kookkunsten van Ronald. Echt een aanrader en ik kom zeker nog een keer terug.
We zijn afgelopen weekend voor 3 nachtjes bij Ronald en Ciska te gast geweest in hun prachtige en heerlijke B&B.
We zijn allerhartelijkst ontvangen en zijn verwend met lekkere en gevarieerde ontbijtjes en we hebben 2 avonden genoten van de kookkunsten van Ronald(en met beetje hulp van Ciska). Is echt een aanrader!
We hadden ook een supertoffe en gezellige kamer met een mooi hemelbed! En lekkere matrassen!
Prachtige omgeving, stukje rijden en je kunt prachtig wandelen in de Weerribben!
Hazen, reeën en mooie zonsondergang gezien!
Echt een leuke plek om te vertoeven!
Bedankt voor een ontspannen en gezellig weekend!
We hebben ons voor een nacht echt laten verrassen met een prachtige, luxe en sfeervolle B&B Puurderij in Nijeveen. Heerlijk rustig en landelijk gelegen. Alles netjes en zeer goed verzorgd. Vriendelijke gastheer. Aanrader.